פיתוח אפליקציות

עסקים רבים שוכרים את שירותיהם של מקצוענים למטרת פיתוח אפליקציות WEB שונות.

הדרישה הגדולה של עסקים רבים בכל הקשור אל פיתוח אפליקציותנובעת מכך שמדובר באחד הכלים השיווקים החזקים ביותר בשוק כיום.

ברגע בו חברה מחליטה כי היא מעוניינת בפיתוח אפליקציה, היא תוכל לאפשר לכלל הצרכנים להוריד אפליקציה זו אל מכשירי הדור השלישי ללא עלות או בעלות סמלית, ובכך להכיר את החברה שהוציאה לאור את אותה אפליקציה.

 

כמו כן, חברה יכולה להחליט כי היא מאפשרת אך ורק ללקוחותיה להוריד אפליקציה מסוימת לנייד שלהם, ובכך רק מי שמצטרף כלקוח לחברה יוכל ליהנות מאפליקציה של משחקים, אפליקציית ניהול וכל אפליקציה אחרת אותה החברה בחרה לפתח ולהעלות לרשת.

 

 

פיתוח של אפליקציות WEB

כיום, האפליקציות ברשת מחליפות את התוכנות המקומיות שהיו נהוגות עד כה במחשבים שלנו.

היתרונות הגדולים של פיתוח אפליקציות אלו באים לידי ביטוי בעובדה כי החברה או הגולש אשר מוריד את אותה אפליקציה יכולים לשתף את שאר הגולשים במידע ללא שום תלות בזמן או במיקום גיאוגרפי.

 

בחירת החברה אשר תבנה לכם את האפליקציה

שירות פיתוח ובניית אפליקציות מוצע פעמים רבות במסגרת של חברות בניית אתרים המעסיקות או משתפות פעולה עם מפתחי אפליקציות. ההצלחה של האפליקציה שלכם תושפע רבות מבחירת החברה הנכונה.

  • שלב ראשון, פגישה ראשונית- כיום, כל חברה מקצועית המציעה שירות של פיתוח אפליקציות ווב תשב עם הלקוח במטרה להבין מהי אותה אפליקציה בה הוא מעוניין, ומהי המטרה שלה מבחינת צרכי הלקוח.

ישנם עסקים או חברות אשר משיקות מוצר חדש לשוק ומעוניינות בפיתוח אפליקציה המערבת את אותו מוצר, כמו למשל אפליקציות לאנדרואיד או אפליקציה שבה צריכים לקלוע לסל כמה שיותר בקבוקי שתייה של החברה, וכדומה.

  • שלב שני אפיון ראשוני- השלב השני הוא ביצוע אפיון כולל.

האפיון הכולל יכלול את השימוש העיקרי של האפליקציה, היכולות שלה, העיצוב הגרפי המאפיין אותה וזה אשר יעביר את מסר החברה או המוצר אותו היא מעוניינת לשווק, השפה הייחודית שבה היא תיבנה ועוד.

  • שלב שלישי- ההחלטות ויישור קו עם הלקוח.
  • שלב רביעי- הפיתוח.
  • שלב חמישי- כאשר האפליקציה מוכנה היא נמסרת ללקוח, הוא מנסה אותה ומעביר משוב לחברה. החברה מתקנת והאפליקציה נמסרת בשנית ללקוח.

 

פיתוח סוגי אפליקציות שונות

כיום, כל חברה תבחר באפליקציה המתאימה לה.

נותני שירותים ומוסדות שונים- אנו יכולים לראות אפליקציות של רכבת ישראל, אגד, דן, הבנקים ונותני שירותים נוספים. כאן מושם הדגש על מידע בסיסי של אותם שירותים הניתנים על ידם, (לוחות זמנים, תעריפים, הודעות מיוחדות ועוד).

חנויות ועסקים שונים- כאן מדובר על אפליקציות הנושאות אופי שיווקי וזמינות מיידית באם המשתמש מעוניין להשיג את אותה חנות או עסק. דוגמא לאפליקציות זו היא חנות וירטואלית, קופון, משחק ועוד.

Copyright 2011 פיתוח אפליקציות. Designed by Joomla templates. All Rights Reserved.