אחסון שרתים

חברות בניית אתרים רבות מבצעות אחסון שרתים איכותי כחלק מחבילה אותה הם מעניקים ללקוחות בפועל וללקוחות הפוטנציאלים שעתידים לבנות את אתר הבית האישי שלהם או של חברתם.

שרתים למעשה מאפשרים חיבור של מחשבים נוספים ישירות אליו והם מעבירים את המידע הרלוונטי לבעל המחשב.

פתרונות אחסון רבים צצו במרבית השנים וזאת על מנת לספק פתרונות יצירתיים לבעלי אתרים אשר זקוקים לאחסון בעידן הטכנולוגי הנוכחי. ישנם שני סוגי אחסון שרתים נפוצים אשר רוב בעלי האתרים נוהגים להיעזר בהם לרבות: שרת לינוקס ושרתים שמריצים את תוכנת החלונות המוכרת והידועה של ווינדוס (מייקרוסופט).

על פי רוב בעלי האתרים אינם מבינים את ההבדל המהותי שקיים בסוגי האחסון השונים ועל כן אין הם מצליחים לבחור בשרת שיענה על הצרכים האישיים שלהם ויספק אותם ברבות הזמן.

הכירו את שרת האינטרנט

לכל אתר אינטרנט ישנה כתובת אינטרנט. כאשר גולש רוצה להגיע ולבקר באתר, עליו להקליד את כתובת האינטרנט אחרת אין לאתר גישה. על מנת שהכתובת תהיה נגישה, יש לאחסן אותה על גבי שרת אינטרנט וזהו למעשה אירוח אתר אותו מבצעות חברות בניית אתרים שונות שבנו לכם את האתר.

להבדיל ממחשבים פרטיים אליהם לא יכול אף אדם זר לגשת, אל שרתי האינטרנט יכול לגשת כל אדם שמחזיק בידיו את הכתובת ולצפות בקבצים שמאוחסנים בו. על גבי השרת מותקנת תוכנה אשר נקראת תוכנת שרת והי מאפשרת את הנגישות.

כל שרת יכול לאחסן מאות ולעיתים גם אלפי כתובות אינטרנט של לקוחות שונים ומגוונים.

כיצד עובדים אחסון שרתים

כל גישה של גולש לאתר אינטרנט, לוקחת מספר שניות בודדות, אך ניתן להבחין במספר שלבים אשר קורים מאחורי הקלעים, עד שמגיע הגולש אל האתר. ככל שהאחסון מתבצע במקצועיות, ולשרת יש שירותי ענן טובים יותר, כך חווית הגלישה של משתמש הקצה היא איכותית ומהירה יותר.

בשלב הראשון הגולש מקיש את כתובת האינטרנט אליו הוא רוצה לגשת ומרגע זה מגיע אל השרת בקשה להציג בפני מקיש אתר האינטרנט את האתר המבוקש. מהרגע שנשלחה הבקשה על ידי הגולש, שרת האינטרנט שולח את העמוד המבוקש ומציג אותו במחשב האישי של מקיש כתובת האתר.

כיצד לבחור אחסון שרתים

אם אתם עומדים בפני קבלת ההחלטה באשר לשרת עליו אתם רוצים לאחסן את הנתונים האישיים שלכם, התייעצו עם בעלי מקצוע מיומנים ומקצועיים אשר יכולים לסייע לכם בקבלת ההחלטה. המקור הטוב ביותר אליו אתם יכולים לפנות, הם בוני האתרים שבצעו את בניית האתר שלכם, אשר מכירים היטב את תחום איחסון השרתים על בוריו.

Copyright 2011 אחסון שרתים. Designed by Joomla templates. All Rights Reserved.