בניית אתרי תדמית

הערוץ השיווקי היעיל והמתקדם ביותר כיום הוא ללא ספק רשת האינטרנט. את זה גילו כבר מזמן אינספור אנשי מכירות ומנהלי עסקים מתחומים שונים ומגוונים, אשר מצליחים להגיע לקהל לקוחות עצום אליו לא הצליחו להגיע בעבר, וליצור מנגנון שיווק ומכירות יעיל ואפקטיבי.

 

ניתן למצוא כיום כמעט כל סוג של מוצר או שירות למכירה באינטרנט, החל מעגבניות ומוצרי מזון מהסופר, שירותי אחסון אתרים או אפילו ייעוץ פסיכולוגי אונליין. דבר נוסף אותו ניתן לשווק ו"למכור" באינטרנט ביתר יעילות הוא מוניטין. תדמית. לא מעט אנשי עסקים, פוליטיקאים, עסקנים בתחומים שונים, אנשי ציבור, אנשי חברה ועוד בעצם משווקים את עצמם ואת התדמית שלהם לקהל הגולשים, באמצעות אתרי תדמית. עבור מגוון מטרות, אתר תדמית יכול לספק כיום תרומה משמעותית, שפעם קשה מאוד היה לקבלה מאמצעי השיווק המסורתיים.

קניית דומיין והקמת אתר תדמית – זה עד כדי כך קל

לא קשה להבין מדוע אתר תדמית יכול להיות יעיל ומשמעותי עבור אנשים שונים הזקוקים לתדמית טובה בעיני הציבור, או לפחות בעיני חלקים מסוימים ממנו. אותו הדבר נכון גם עבור חברות עסקיות, גופי ממשלה, ארגונים מתחומים שונים ועוד גופים המעוניינים ביצירת תדמית חיובית. כל חברה גדולה משקיעה כיום כספים רבים על בסיס חודשי על מנת לטפח ולשמר את המוניטין שלה, שלא לדבר על אנשים אשר פועלם תלוי ברמת הפופולאריות שלהם בקרב הציבור, כמו פוליטיקאים למשל.

נניח ואתם עונים לאחת ההגדרות הללו, ומעוניינים ליצור לעצמכם אתר תדמית אשר יטפח את המוניטין שלכם, או של גוף מסוים אותו אתם מייצגים.

 כיצד עושים זאת?

ובכן, התהליך אינו מסובך כלל. השלב הראשון הוא כמובן הקמת אתר אינטרנט באופן עצמאי או על ידי חברה לבניית אתרים, על כל המשתמע מכך – רכישת דומיין, עיצוב ותכנות של מספר דפים מרכזיים באתר, רכישת חבילת אחסון אתרים טובה ועוד. כמובן שבמידה ואתם לא מגיעים מתחום המחשבים והאינטרנט בעצמכם, יהיה קל ונוח הרבה יותר פשוט לשכור את שירותיהם של אנשי מקצוע המתמחים בתחומים אלו, ויוכלו להקים עבורכם אתר בתוך כמה ימים ספורים.

השלב הבא הוא הזנת אתר התדמית שלכם בתכנים המתאימים. בדרך כלל, יהיו אלו תכנים אינפורמטיביים וחיוביים אודות אותו ארגון/אדם, המספרים על פועלו וכדומה. מכאן והלאה ניתן להיות יצירתיים ולהעלות תכנים מסוגים שונים, ככל העולה על יד הדמיון, כל עוד מדובר כמובן בתכנים אותנטיים, רלוונטיים המשפרים את תדמיתו של האדם/הארגון המדובר.

חשוב להבין כי קיים היגיון מסוים ודרך מחשבה שיווקית העומדים בבסיס הרעיון של אתרי תדמית, ולכן מומלץ לבנות ולעצב את האתרים הללו בשיתוף פעולה עם אנשי שיווק, בעדיפות כאלו המתמחים בשיווק באינטרנט ובבניית תדמית (כן כן בניית אתרים תדמתיים הוא תחום של ממש, בו פועלים אנשי מקצוע ייעודיים).

בניית אתר תדמית טוב יכולה לחולל פלאים למוניטין של אותו אדם/עסק/ארגון, ולהביא לשינוי אמיתי באופן בו הוא נתפס בעיני הציבור.

Copyright 2011 בניית אתרי תדמית. Designed by Joomla templates. All Rights Reserved.