בניתם אתר? הגיע הזמן לאחסן אותו!

בניתם אתר, השקעתם המון זמן ומשאבים בתכנות, CSS השקעתם עוד זמן וכסף גם בחווית משתמש, וחווית גלישה באתר, אפילו השקעתם עוד כסף וזמן על הפיכת האתר למשהו שמאוד קל לגלוש בו גם בסלולרי.

מה נשאר?

להעלות את האתר לאוויר! ויפה שעה אחת קודם!
אבל רגע אחד, אנחנו נתקלים פה בבעיה רצינית: הרי האתר שלנו הולך להיות האתר עם הכי הרבה טראפיק בתחום שלו, הוא הולך להיות אתר מאוד מוצלח ואתר מאוד חזק. הדבר האחרון שהיינו רוצים זה שאתר האינטרנט שלנו פשוט יקרוס לפתע, בגלל עומס של טראפיק או משהו דומה (כלומר, מצד שני, היינו מאוד שמחי גם אם זה היה קורה, כי טראפיק ברוב המקרים שווה כסף...).

אז מה הפתרון?

הפתרון הוא אחסון בשרת איכותי, עם המון מקום לטראפיק והמון נפח דיסק. הרי בסופו של דבר, אלו הם הדברים שמחזיקים את האתר בחיים.
אבל הרבה פעמים, גם אתרים שמאוחסנים בשרתים חזקים וטובים, עדיין קורסים, והסיבה לכך היא התקפות שונות על השרת, איכות השרת, ועוד גורמים טכניים רבים. על כן, דרך מעולה לטפל בעניין הזה הוא על ידי שירותי ניטור שרתים

מהו ניטור שרת?

ניטור שרת הוא שירות שחברת אחסון האתרים צריכה וכדאי מאוד שתשתמש בו. כאשר אתם שוקלים אם לעבוד עם חברת אחסון כזו או אחרת, פשוט מאוד – שאלו את אותה החברה "האם יש לך בדיקה וניטור שוטף של השרתים"?

שאלה זו היא שאלה בסיסית וחשובה: שרתים יכולים ליפול גם באופן רגעי ממש, ובמקרה שכזה, חברת השרתים צריכה לזהות באמצעות אותו שירות ניטור שרתים, את הבעיה, ולטפל בה באופן נקודתי לגמרי.

מהו ניטור שרתים בענן?

ניטור שרתים בענן הוא כבר שירות מתקדם יותר, שבאמצעות ניתן אפילו "לזהות תקלות עתידיות בשרת" כן כן, ממש ניבוי.

כיצד זה עובד?

מאחר ומשתמשים בענן, ניתנת הגישה של 24/7 לשרת ולנתונים שלו, ניתן לזהות קיבולת מקסימלית עתידית על רכיבים שונים, לזהות צוואר בקבוק המתקרב ומגיע ועוד צרות רעות חולות אחרות.

Copyright 2011 בניתם אתר? הגיע הזמן לאחסן אותו!. Designed by Joomla templates. All Rights Reserved.