חשיבות סוג האחסון בבניית האתר

שכירת שירותיה של חברה אשר תספק לכם שירותי אחסון לאתר או לאתרי האינטרנט שלכם היא חובה לכל אדם או חברה המעוניינת שאתרי האינטרנט שלה יעלו לאוויר וימשכו גולשים, דהיינו קונים פוטנציאלים.

 

במאמר זה נסביר מדוע קיימת חשיבות כה רבה לבחירת חברת האחסון המתאימה לכם ולבחירה של סוג האחסון המתאים לצרכים של אתרי האינטרנט שלכם.

 

האם כל אחד זקוק לשירותי אחסון?

אם יש לכם אתר אינטרנט ואתם מעוניינים שהוא יעלה לרשות וייחשף בפני הגולשים, אתם חייבים לרכוש שירותי אחסון. אחסון הוא למעשה הקישור שלכם לאינטרנט.

הצעד הראשון אותו יש לבצע לפני רכישת אחסון הוא רכישה של דומיין. הדומיין הינו שם האתר או כתובת האתר שלכם. לאחר מכן, תתחילו בשלב הבירור ורכישת סוג האחסון המתאים לאתר.

אם המטרה שלכם היא שאתר האינטרנט שלכם ייחשף לקהל יעד ישראלי, ההמלצה שלנו היא למצוא שרת ישראלי איכותי, שכן צעד זה יכול לתרום רבות לכל הקשור אל קידום אתר האינטרנט שלכם.

 

סוג האחסון- הבחירה חשובה

אנשים רבים ואף בעלי עסקים אשר אינם עוסקים בתחום האינטרנט, ממצמצים בעיניהם כאשר מוצעים להם סוגים שונים של אחסון לאתר. הם אינם מבינים מה ההבדל בין סוג אחד לשני וכיצד בחירה מוטעית ולא מקצועית יכולה לגרום לכך שהאתר שלהם לא יתפקד בצורה אופטימאלית.

חשיבות הבחירה הנכונה של סוג אחסון אתרים המתאים לאתר האינטרנט שלכם היא אחת הפעולות החשובות ביותר ולכן חשוב לבצע עבודת הכנה מקדימה בטרם אתם רוכשים סוג אחסון זו או אחר.

בחירה לקויה יכולה להוביל לאיטיות האתר, נפילות של האתר ועוד מיני מקרים שיכולים ליצור לכם מוניטין של חברה לא מקצועית בפני לקוחותיכם.

השיקולים העיקריים בעת בחירת סוג אחסון יהיו: נפח האחסון, סוג השרת, מהירות השרת ועלות האחסון.

 

סוגי האחסון- בחרו את מה שמשרת אתכם

  • אחסון בחינם- יש באפשרות כל אחד מאיתנו לזכות בשירות אחסון בחינם. על פניו דבר זה נשמע אידיאלי, אך חשוב מאוד לקחת בחשבון כי האחסון החינמי הינו אחסון אשר דורש מכם להציג פרסומות באתר שלכם.

דבר אשר יכול להפריע ואף ליצור רושם של אתר לא מקצועי בעיני הגולשים הנכנסים אליו.

כמו כן, חשוב לדעת כי ישנם מקרים רבים בהם השרתים נופלים ואתרי האינטרנט מושבתים.

  • אחסון שיתופי- כאן מדובר על כמות גדולה של אתרי אינטרנט היושבים על אותו שרת.

היתרון הגדול הוא שהעלות הינה נמוכה, החיסרון הוא שאתם חולקים זיכרון ומעבד של השרת עם אתרים רבים נוספים.

  • אחסון ריסלר- כאן אתם יכולים למכור לאחרים שירותי אחסון.

סוג אחסון זה מתאים לרוב לבוני אתרים ומקדמים.

  • אחסון וירטואלי- כאן, גם כן מדובר על אחסון שיתופי, אך ההבדל הוא שהאתרים יושבים על שרתים וירטואליים.

היתרון הגדול כאן הוא שנכון להיום, אין הרבה אתרים המאוחסנים על שרתים וירטואלים ולכן בחירה זו מאפשרת לכם משאבים גדולים יותר מאותו שרת עליו מאוחסן האתר.

  • אחסון ייעודי- כאן אתם קונים או משכירים שרת ורק אתם יושבים עליו.

מתאים לרוב לאתרים גדולים.

 

שת"פ: בנית אתר,בניית אתרים

Copyright 2011 חשיבות סוג האחסון בבניית האתר. Designed by Joomla templates. All Rights Reserved.