קידום ממומן בגוגל או קידום אורגני בגוגל – מה ההבדלים

בעלי עסקים רבים מתלבטים בין קידום ממומן בגוגל (PPC) לבין קידום אורגני במנוע החיפוש הפופולרי. רבים מבעלי העסקים אינם מודעים להבדלים בין שיטות הקידום השונות במנועי החיפוש, לכן הכנו עבורכם כתבה המסבירה מהו קידום בגוגל ומהם ההבדלים בין קידום ממומן לקידום האורגני.

המשך קריאה: קידום ממומן בגוגל או קידום אורגני בגוגל – מה ההבדלים

על הקשר בין בניית אתרים ועיצוב גרפי

עיצוב הוא הרבה יותר מאסתטיקה. כיום, על מנת לבנות אתר אינטרנט אין די בידע בבניית אתרים וזאת אף על פי שרוב בוני האתרים אינם בעלי התמצאות בעיצוב אולם מציעים שירותים זולים למעוניינים. הלקוחות אשר אינם מבינים את פשר ההצעה, משלמים סכום לא מבוטל על בניית אתר שאינו זוכה לעיצוב כלל. כך זוכה הלקוח לקבל אתר אינטרנט בנוי היטב אך לא ייצוגי כלל.

המשך קריאה: על הקשר בין בניית אתרים ועיצוב גרפי

כיצד תמשכו לקוחות לאתר שלכם על ידי עיצוב אתר מקצועי?

ב2015 כמו הלקוחות ובעלי האתרים שנעשים חכמים גם הגולשים שלכם וקהל היעד אליו אתם מכוונים נעשים חכמים יותר, הקהל של היום אוהב מותגים ומבין מאוד בשנייה או שתיים אם אתם מקצועיים או לא, אותו דבר בעולם של האתרים, אתרים הם השם שלכם וללא עיצוב מקצועי לא תוכלו למכור
דרך האתר שלכם, אם השקעתם במקום מעוצב הרי החדשות לכם המקום המעוצב לא מביא לקוחות חדשים אלה שיווק נכון יביא לכם מכירות, בעולם של אינטרנט והתפתחות של מנועי חיפוש לקבל מידע בכל תחום כדאי לכם שיהיה לכם אתר מקצועי ידידותי למנועי חיפוש כמובן אבל גם שיהיה מעוצב וידידותי לעיניים של הגולשים.

המשך קריאה: כיצד תמשכו לקוחות לאתר שלכם על ידי עיצוב אתר מקצועי?

קידום אתרים – כל הפרטים המהותיים

החל משלבי הבנייה של אתר האינטרנט כבר יש לקחת בחשבון את השיקולים העתידיים שיבואו לידי ביטוי בקידום האתר. בניית האתר מתחשבת באופן בלתי יוצא מן הכלל בעובדת

המשך קריאה: קידום אתרים – כל הפרטים המהותיים

בדיקת מהירות של גלישה

בעבר נאלצנו להסתפק במספר דקות של גלישה באינטרנט האיטי, אשר כל דקת שימוש עלתה לנו כסף. כיום, האינטרנט כל כך פופולארי, כך שהוא פועל באופן חופשי בכל בית, משרד ואפילו מקומות ציבוריים. כבר אין צורך בחיבור המחשב הנייח לחוטים וחיוג באמצעות חייגן טלפוני, אלא אינטרנט אלחוטי, עמו ניתן לגלוש באינטרנט במחשב הנייד בישיבה במרפסת, בבית הקפה ואפילו על הספסל באמצע הרחוב. בכדי להקים תשתית אינטרנט יש צורך בספק אינטרנט וכמובן בתשתית, כאשר בתשלום לחברות השונות ניתן ליהנות מאינטרנט ללא הגבלת זמן. בכדי לדעת מהי החבילה מתאימה ביותר, יש לוודא את הצרכים של הלקוח ואת השימוש היומיומי שלו באינטרנט. במידה ואתם גולשים כבדים, לבטח תזדקקו למהירות גבוהה בכדי שתוכלו ליהנות הן מגלישה מהירה, הן מהורדת סרטים, צפייה בסרטים, שירים וכדומה.

המשך קריאה: בדיקת מהירות של גלישה

כיצד ניתן לבדוק אם אני גולש מהר

האינטרנט מהווה תשתית לכל רשת החיים הסבוכה של העידן המודרני. בלי הרשת, לא ניתן לדמיין כיצד הדברים מתנהלים. קשה לתאר לעצמנו שעד לפני שנות השמונים לא היה אפילו חיבור מסחרי אחד לרשת זו, ועוד יותר קשה להאמין שמאז שהתחילה הרשת להיבנות היא הפכה לדבר כה משמעותי בחיים.

המשך קריאה: כיצד ניתן לבדוק אם אני גולש מהר

לימודי בניית אתרים

כיום ישנו מגוון כמעט אינסופי של אתרים שונים בכל התחומים שמצויים ברחבי הרשת. אתרים אלו הוקמו עבור מטרות שונות, כוללים מידע מסוגים שונים ופונים לקהל יעד מגוון מאד. הניסיון של כל אתר כזה מתבטא בהצגה של אינפורמציה מסוימת עבור הלקוח על מנת לגרום לו לבצע עסקת מכירה, כמו גם להציג בפניו חדשות וסיפורים שונים. אחד מהכלים השיווקיים המובילים כיום מזוהים עם אתר אינטרנט, הם למעשה נחשבים לכרטיס הביקור של העסק או החברה.

המשך קריאה: לימודי בניית אתרים

בניתם אתר? הגיע הזמן לאחסן אותו!

בניתם אתר, השקעתם המון זמן ומשאבים בתכנות, CSS השקעתם עוד זמן וכסף גם בחווית משתמש, וחווית גלישה באתר, אפילו השקעתם עוד כסף וזמן על הפיכת האתר למשהו שמאוד קל לגלוש בו גם בסלולרי.

המשך קריאה: בניתם אתר? הגיע הזמן לאחסן אותו!

בניית אתרי תדמית

הערוץ השיווקי היעיל והמתקדם ביותר כיום הוא ללא ספק רשת האינטרנט. את זה גילו כבר מזמן אינספור אנשי מכירות ומנהלי עסקים מתחומים שונים ומגוונים, אשר מצליחים להגיע לקהל לקוחות עצום אליו לא הצליחו להגיע בעבר, וליצור מנגנון שיווק ומכירות יעיל ואפקטיבי.

המשך קריאה: בניית אתרי תדמית

אתרים סלולאריים – הדבר הנוכחי

רשת האינטרנט עוברת שינויים בקצב מהיר ומסחרר, כאשר בכל יום כמעט אנחנו נתקלים במושג חדש הקשור לעולם האינטרנט ומתוודעים לדרך נוספת בה האינטרנט משנה את חיינו ואת העולם בו אנו חיים. בשנים האחרונות מתרחש שילוב מתבקש בין עולם האינטרנט לעולם הטלפונים הסלולאריים, והאינטרנט נמצא כיום כבר בכיס של רבים מאיתנו, ובמרחק שליפה של שניות ספורות.

המשך קריאה: אתרים סלולאריים – הדבר הנוכחי

התאמת אתרים לגלישה בדפדפנים שונים

מקצוע בניית אתרים מצריך את היכולת של בונה האתרים להתאים את אותו אתר אינטרנט אותו הוא בונה לגלישה בדפדפנים שונים, כמו למשל האקספלורר הידוע של מיקרוסופט והכרום של חברת גוגל העולמית. בנוסף, חשוב מאוד לקחת בחשבון כי לא מדובר רק על דפדפנים שונים אלא גם על התאמה לגרסאות שונות של אותו דפדפן אשר יוצאות בדרך כלל לשוק מדי שנה שנתיים.

המשך קריאה: התאמת אתרים לגלישה בדפדפנים שונים

בניית אתרים בשנת 2012- מה חדש?

ב- 2004 מספר מתכנתי דפדפנים של חברת מוזילה, ספארי, אופרה, גוגל וכן מתכנתים של גוגל ומיקרוסופט החליטו להתכנס יחדיו ויצרו קבוצת עבודה שמטרתה הייתה הרחבה של דפדפן האקספלורר המוכר לנו והתאמתו לתפקידים שונים. קבוצה זו אשר מפתחת את שפת ה- HTML החדשה (עד היום) זכתה לגיבוי מלא של ה- W3C.

המשך קריאה: בניית אתרים בשנת 2012- מה חדש?

תרגום ולוקליזציה לאתר שלכם

המשמעות של הרחבת העסקים שלכם למדינות אחרות היא היכולת להעביר את המסרים שלכם לאנשים שמדברים בשפה אחרת ושהרקע התרבותי שלהם שונה משלכם.

המשך קריאה: תרגום ולוקליזציה לאתר שלכם

כיצד מתרגמים אתר מעברית לאנגלית

אתרים רבים אשר הוקמו בשלב הראשון לקהל היעד הישראלי או קהל היעד שדובר את השפה העברית, רוצים להרחיב את פעולותיהם ולהגיע לאוכלוסיה רחבה יותר על פני הגלובוס.

חשיבה עסקית זו היא נכונה, משום שככל שמרחיבים את הפעילות העסקית ברחבי העולם, כך היכולת לצמוח עם פעילות העסק היא גדולה יותר, ולו רק בשל חוק המספרים הגבוהים.

המשך קריאה: כיצד מתרגמים אתר מעברית לאנגלית

דואר אלקטרוני

אם בעבר נהגנו להשתמש בשירות הדיוור של דואר ישראל על מנת להעביר מסרים שונים, כיום כמעט כל אדם משתמש בדואר אלקטרוני ברשת, המאפשר העברה מהירה בזמן אמת של תכתובות, קבצים, סרטים ועוד.

דואר אלקטרוני המוכר גם בשמו הלועזי E-MAIL הוא דבר חיוני למגזר העסקי והמגזר הפרטי וכל אדם אשר מחליט לבנות אתר או לשכור שטח אחסון דואג לכך שאלו יכללו נפח המוקצה לתיבות דואר אלקטרוני. מאמר זה יספק לכם את כל האינפורמציה הדרושה אודות תיבות אי מייל בשנות האלפיים.

המשך קריאה: דואר אלקטרוני

שירותי IT

IT הוא ראשי התיבות של 'Information Technology ' . בעברית, שירותים שונים של טכנולוגיית מידע. חברה המספקת שירותי IT תספק שירות של אנשי מקצוע שונים, כמו למשל טכנאים העוסקים בתקשורת מחשבים, מנהלים (המומחים במערכות מידע, תשתיות שונות של מחשוב, רשת ובסיסי נתונים), אנשי תמיכה טכנית, מתכנתים, מהנדסי בדיקות של תוכנות שונות, מנתחי מערכות ועוד.

המשך קריאה: שירותי IT

אחסון שרתים

חברות בניית אתרים רבות מבצעות אחסון שרתים איכותי כחלק מחבילה אותה הם מעניקים ללקוחות בפועל וללקוחות הפוטנציאלים שעתידים לבנות את אתר הבית האישי שלהם או של חברתם.

המשך קריאה: אחסון שרתים

שיטות שיווק באינטרנט

רשת האינטרנט היא מדיום הפרסום הגדול ביותר כיום, אנחנו צורכים יותר ויותר מהמידע והתכנים שלנו דרך האינטרנט ומבלים ברשת היקפים אדירים של זמן, ניתן לראות זאת הכך שתקציבי הפרסום והשיווק הדיגיטליים רק עולים מדי שנה ומדובר על מאות מיליארדים של דולרים. הרשת כל הזמן מתפתחת וכך גם הטכנולוגיה, לכן יש מגוון שיטות שיווק באינטרנט שבפועל יש לנקוט לרוב בשילוב של כולן כדי לקבל תוצאות אופטימאליות.

המשך קריאה: שיטות שיווק באינטרנט

פיתוח תוכנה

 

אם יש לכם תוכנה המיועדת לפיתוח כל שאתם צריכים לעשות הוא, למצוא את בית התוכנה שתפתח אותה עבורכם.

תהליך העבודה עם החברה אותה תבחרו הוא אינטנסיבי ועלול לקחת זמן.

ניתן לדמות תהליך זה לחתונה שאינה קתולית ומשום כך בבואכם לבחור חברה איתם תעבדו, עליכם לעשות זאת בתבונה ובתשומת לב יתרה, על מנת לא לגלות בשלבים מאוחרים יותר כי עשיתם טעות בבחירה אשר יכולה לעלות לכם בהוצאה כספית.

המשך קריאה: פיתוח תוכנה

פיתוח אפליקציות

עסקים רבים שוכרים את שירותיהם של מקצוענים למטרת פיתוח אפליקציות WEB שונות.

הדרישה הגדולה של עסקים רבים בכל הקשור אל פיתוח אפליקציותנובעת מכך שמדובר באחד הכלים השיווקים החזקים ביותר בשוק כיום.

ברגע בו חברה מחליטה כי היא מעוניינת בפיתוח אפליקציה, היא תוכל לאפשר לכלל הצרכנים להוריד אפליקציה זו אל מכשירי הדור השלישי ללא עלות או בעלות סמלית, ובכך להכיר את החברה שהוציאה לאור את אותה אפליקציה.

 

המשך קריאה: פיתוח אפליקציות

Copyright 2011 מה אתם יודעים על בניית אתרים?. Designed by Joomla templates. All Rights Reserved.