קידום אתר ברשתות חברתיות

כיום, כל עסק מודע לעובדה כי קידום מקצועי של אתר האינטרנט שלו הכרחי על מנת שהוא יזכה בכמות מבקרים גדולה יותר של גולשים ובכך יגדיל את הפוטנציאל הרווחי של העסק. אם בעבר, רוב מקדמי האתרים קידמו אתרי אינטרנט באמצעות מסע פרסום של אדוורדס, החלפת קישורים ותוכן איכותי, כיום נכנס לתמונה קידום אורגני של אתרי אינטרנט ברשתות החברתיות.

מדוע קידום ברשתות החברתיות?

לקוחות רבים תוהים לגבי פוטנציאל השיווק של אתר האינטרנט שלהם באמצעות רשתות חברתיות, כמו למשל הפייסבוק. קידום אורגני מסוג זה נושא ברובו פוטנציאל שיווקי עצום. כאן מדובר ברשתות בהן גולשים משתפים אחד את השני בקנה מידה רחב ולכן אם הפרסום נעשה בצורה נכונה ואטרקטיבית אתר האינטרנט של הלקוח יכול להגיע לכמות גדולה מאוד של אנשים ברשת.

רובינו מכירים את רשת הפייסבוק, אך קיימות רשתות רבות נוספות, חלקן מיועדות לקהל הרחב ואילו אחרות מיועדות לקהל יעד ספציפי, כמו למשל עצמאיים.

קידום אתר אינטרנט בפייסבוק

כאן יש מגוון אפשרויות לפרסם את אתר האינטרנט שלכם בצורה מהירה ואטרקטיבית:

ניתן לפתוח קבוצה המתמקדת בנושא או תחום מסוים בו אתם מעניקים שירות או מוכרים מוצרים. לגייס לקבוצה את קהל היעד המתעניין באותו תחום וליצור קשר דינאמי שוטף עם קהל המתעניינים. כך תוכלו לקדם את אתר האינטרנט שלכם, ליצור שיתופי פעולה ביניכם לבין בעלי עסקים נוספים העוסקים באותו תחום או תחומים משלימים, לגייס לקוחות חדשים ועוד.

בדף הפרופיל של הקבוצה ניתן לפרסם תכנים חדשים, קישורים למאמרים בתחום באתר האינטרנט של הלקוח, לרשום סטאטוסים ולהגיב על שאלות ותגובות של אנשים באופן מיידי. בנוסף, חשוב לקחת בחשבון כי הנראות של כרטיס הקבוצה שלכם בפייסבוק היא התדמית אותה החברה או העסק שלכם ישדרו ולכן מומלץ לפנות אל מומחים בתחום על מנת שיעצבו לכם את כרטיס הקבוצה בצורה מרשימה ואטרקטיבית.

בעצמנו או באמצעות מקצוענים?

רבים מכירים את רשת חברתית זו או אחרת ואף פעילים בה. דבר זה מוביל אותם להנחה שהם יכולים לקדם את האתר שלהם בעצמם ברשת החברתית בה הם פעילים. כל אדם יכול לפרסם תכנים, לכתוב סטאטוסים ולצרף קישורים של האתר, אך השאלה העומדת על הפרק היא: 'האם זה מספיק?'. לא. היכרות של רשת חברתית אינה מספיקה לקידום אתר אינטרנט בצורה מקצועית בה. אנשי מקצוע המומחים בתחום קידום אתרים ברשתות חברתיות מכירים רשתות שונות לשיתוף תכנים, רשתות חברתיות רבות (טוויטר, פייסבוק, ועוד), אתרי נישה, בלוגים, פורומים, קבוצות ספציפיות ברשת החברתית ועוד. כל אלו מאפשרים להם לפרסם ולקדם את אתר האינטרנט שלכם בצורה הטובה ביותר, כלומר, בצורה אשר תגרום לכמות גדולה של גולשים לבקר באתר ואף להפוך ללקוחות.

Copyright 2011 קידום במדיות החברתית. Designed by Joomla templates. All Rights Reserved.